Aktualności

WIĘCEJ PATROLI PIESZYCH W OKRESIE WAKACYJNYM

Wakacje to czas, kiedy pojawia się coraz więcej zdarzeń o charakterze porządkowym, dlatego skierowaliśmy więcej patroli pieszych na osiedla aby wzmocnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Te działania już spotykają się z dużą aprobatą obywateli. Zawsze reagujemy na wszelkie przejawy łamania prawa.

Okres wakacyjny to czas kiedy dużo częściej dochodzi do zakłóceń porządku czy też spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Dlatego prewencyjnie zwiększyliśmy ilość patroli pieszych na miejskich osiedlach.

 Nasi funkcjonariusze z Wydziału Prewencji reagują na Państwa sygnały, które przekazujecie im na bieżąco, a także za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 Dziękujemy również za miłe słowa mieszkańcom (zarówno dorosłym jak i młodszym), którzy podchodzą często do naszych policjantów i w krótkich rozmowach wyrażają swoje zadowolenie z takiej formy patrolu, gdyż czują się bezpieczniej widząc mundurowych w miejscu swojego zamieszkania, szczególnie tam gdzie nie zawsze może wjechać radiowóz.

Pamiętajcie, że jesteśmy by pomagać i zapewniamy, że reagujemy na wszelkie przejawy łamania prawa.

aspirant Paweł Cieliczko

  • Policjanci idą przez osiedle
  • Policjanci legitymują człowieka
  • Zdjęcie patrolu
Powrót na górę strony