Aktualności

Mężczyzna zginął na miejscu

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32 letni kierujący Volkswagenem na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie przejechał przez przydrożny rów i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu. Wszystko miało miejsce na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Lasy. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 5:40 w miejscowości Lasy na starej drodze krajowej numer 19 Lublin-Kraśnik. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 32 letni kierujący Volkswagenem na prostym odcinku drogi (jadąc w kierunku Kraśnika) z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu,a następnie przejechał przez przydrożny rów i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, mieszkaniec powiatu opolskiego poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna podróżował samochodem sam.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadozrem prokuratora, wspólnie z biegłym z zakresu wypadków drogowych. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

aspirant Paweł Cieliczko

  • roztrzaskana pokrywa silnika
  • roztrzaskany samochód stoi przy drzewie
  • rozbity samochód przy drzewie
Powrót na górę strony