Aktualności

WYPADEK W WILKOŁAZIE TRZECIM-KIEROWCA I PASAŻERKA TRAFILI DO SZPITALA

Policjanci z posterunku w Wilkołazie interweniowali przy wypadku drogowym wczoraj po 22:00. 24 latek stracił panowanie nad Audi, zahaczył o drzewo, słup energetyczny i znak drogowy, lądując w przydrożnym rowie. Był trzeźwy. Wraz z pasażerką trafili do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Wczoraj po godzinie 22:00 doszło do wypadku w Wilkołazie Trzecim. Policjanci z tamtejszego posterunku zastali na miejscu 2 osoby, którym wraz ze strażakami udzielili pierwszej pomocy.  Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Audi 24 letni mieszkaniec gminy Kraśnik jadąc od Urzędowa, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, zahaczył o  drzewo, słup energetyczny i znak drogowy, po czym wylądował w przydrożnym rowie.

20 letnia pasażerka odniosła obrażenia powyżej dni siedmiu, natomiast kierowca doznał ogólnych potłuczeń. Kierujący był trzeźwy. Na miejscu policjanci wykonali oględziny z technikiem kryminalistyki. Trwa postępowanie w tej sprawie, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności.

aspirant Paweł Cieliczko

  • Fragmenty części
  • Zdjęcie rozbitego Audi
  • Zdjęcie rozbitego audi z boku
Powrót na górę strony