Aktualności

ŚMIERTELNY WYPADEK Z UDZIAŁEM PIESZEGO

Na ulicy Urzędowskiej w Kraśniku doszło do potrącenia pieszego, który przechodził poza przejściem dla pieszych. Pomimo przeprowadzonej reanimacji 95 latek zmarł w szpitalu. Kierujący Audi 36-latek był trzeźwy. Dopiero prowadzone w tej sprawie postępowanie i gromadzony materiał dowodowy wyjaśnią dokładny przebieg wypadku i jego okoliczności. Apelujemy o ostrożność.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj rano około 6:20 na prostym odcinku ulicy Urzędowskiej, w obszarze zabudowanym. Droga w tym miejscu jest dwujezdniowa jednokierunkowa.

Wstępne ustalenia wskazują, że pieszy przechodził poza przejściem dla pieszych na drugą stronę, a 36 letni kierowca Audi jechał od Kraśnika w stronę Urzędowa. Z relacji kierowcy wynika, że chciał uniknąć zdarzenia, jednak nie udało się i doszło do potrącenia. Niestety pomimo udzielonej reanimacji, 95-letni mieszkaniec Kraśnika zmarł w szpitalu.


Kierujący Audi 36-latek z Kraśnika był trzeźwy. Śledczy wykonali oględziny z udziałem technika kryminalistyki i biegłego sądowego. Ciało mężczyzny na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Podczas czynności procesowych droga w tym miejscu była zablokowana. Dopiero prowadzone w tej sprawie postępowanie i gromadzony materiał dowodowy wyjaśnią dokładny przebieg wypadku, jego przyczynę i okoliczności.

aspirant Paweł Cieliczko

  • Zdjęcie radiowozu i policjanta
  • Zdjęcie miejsca wypadku
  • Zdjęcie radiowozu
  • Zdjęcie miejsca wypadku
Powrót na górę strony