Aktualności

Wiózł marihuanę w słoikach - wpadł podczas kontroli

Kraśniccy policjanci zatrzymali do kontroli osobową Hondę. 42-latek z powiatu radomszczańskiego wiózł w słoikach marihuanę. Konopie uprawiał na terenie województwa łódzkiego. Zabezpieczyliśmy marihuanę i niewielką ilość amfetaminy, z których można wytworzyć około 1500 działek dealerskich. 42-latek został tymczasowo aresztowany.

Film Zatrzymany mężczyzna i zabezpieczone narkotyki.

Pobierz plik Zatrzymany mężczyzna i zabezpieczone narkotyki. (format mp4 - rozmiar 21.14 MB)

Kilka dni temu kraśniccy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli Hondę, którą kierował 42 letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego (woj. łódzkie). Policjanci ujawnili wewnątrz pojazdu słoiki z suszem, a w portfelu mężczyzny susz i białą substancję.

Po zbadaniu narkotestem, okazało się, że jest to marihuana i amfetamina w ilości ponad pół kilograma. Wszystko było poporcjowane w woreczki i opatrzone nazwami. 42 latek został zatrzymany.

Kraśniccy kryminalni dokonali również przeszukań na terenie powiatu radomszczańskiego gdzie w garażu na jednej z posesji ujawnili kolejne porcje marihuany. Z  zabezpieczonych substancji można przygotować przynajmniej 1500 tzw. "działek dilerskich". Śledczy zajęli również mienie w postaci samochodu, którym jechał mężczyzna.

42-latek usłyszał zarzut uprawy konopii innych niż włókniste i wytworzenia znacznej ilości ziela a także posiadania amfetaminy, do których przyznał się. Sąd zastosował na wniosek prokuratora tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi za to do 8 lat pozbawienia wolności. Trwa śledztwo w tej sprawie.

aspirant Paweł Cieliczko  

 • Zdjęcie zatrzymanego i policjanta
  Zdjęcie zatrzymanego i policjanta
 • Zdjęcie narkotyku w woreczku
  Zdjęcie narkotyku w woreczku
 • Zdjęcie narkotyku w słoiku
  Zdjęcie narkotyku w słoiku
 • Zdjęcie narkotyku w słoiku szklanym
  Zdjęcie narkotyku w słoiku szklanym
 • Zdjęcie narkotyków.
  Zdjęcie narkotyków.
 • Zdjęcie narkotyku w woreczkach
  Zdjęcie narkotyku w woreczkach
Powrót na górę strony