Aktualności

WYPADEK Z UDZIAŁEM OSOBÓWKI I SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

60 letni kierujący ciężarowym Volvo najechał na tył Opla, którego kierująca skręcała w lewo. Wskutek uderzenia osobówka wjechała w latarnię i znak drogowy, zatrzymując się w przydrożnym rowie. Samochód ciężarowy zjechał na teren posesji przewracając się na bok. 40 letnia kierująca Oplem została przetransportowana do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Apelujemy o ostrożność!

Wczoraj po godzinie 16:00 na numer alarmowy wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Stróży (powiat krasnicki) na skrzyżowaniu ulicy Malinowej i Kraśnickiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60 letni kierujący z gminy Kraśnik kierując ciężarowym Volvo nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wskutek czego najechał na tył skręcającego w lewo Opla. Osobówką kierowała 40 letnia kobieta.

W wyniku zderzenia, samochód uderzył w latarnię i znak drogowy ostatecznie zatrzymując się w rowie. Volvo z kolei przebiło się przez ogrodzenie pobliskiej posesji i wylądowało na boku. Przebywający w pobliżu dzielnicowy, który widział całe zdarzenie od razu podbiegł celem udzielenia pierwszej pomocy.

Do szpitala została przewieziona kierująca Oplem. Kierowcy byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o ostrożność i przypominamy o bezpieczeństwie na drodze. 

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

  • Zdjęcie rozbitego pojazdu
  • Zdjęcie ciężarówki na boku
Powrót na górę strony