Aktualności

ŚMIERTELNY WYPADEK W SŁODKOWIE DRUGIM

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w Słodkowie Drugim. Na drodze krajowej numer 19 seat zderzył się z ciężarową Scanią. W wyniku odniesionych w wypadku obrażeń śmierć poniósł 9-latek, który podróżował seatem. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło przed godziną 8.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, seatem w stronę Kraśnika podróżowało troje obywateli Ukrainy. Nagle kierująca pojazdem 53-letnia kobieta najprawdopodobniej bokiem samochodu zderzyła się z ciężarową Scanią. Na miejscu wypadku interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy udzielali pomocy 9-letniemu pasażerowi seata. Niestety, pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia chłopca nie udało się uratować

Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli większych obrażeń. Kierująca seatem kobieta oraz 56-letni kierowca Scanii byli trzeźwi.

Droga krajowa numer 19 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana w obu kierunkach, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu prowadzone były oględziny z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, technika kryminalistyki oraz biegłych. Przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

  • Zdjęcie przedstawia wypadek drogowy, na zdjęciu służby oraz rozbity pojazd
Powrót na górę strony